П`ятниця, 18.01.2019, 12:53
Вітаю Вас Гість | RSS

ГДЗ для всех классов

Каталог ГДР

Головна » Статті » Готовые Домашние Задания » ГДЗ

Державна підсумкова атестація ДПА 2014

ДПА 2014. Англійська мова. Відповіді до всіх завдань. 11 клас 11 класс Английский Язык (укр.)

Посібник укладено відповідно до видання «Збірник завдань до державної підсумкової атестації з англійської мови. 11 клас» (уклад. Коваленко О.Я., Чепурна О.В., Ворон Г.Л., Шопулко М.Н.). Матеріал у посібнику подано у зручній формі для системної й ефективної підготовки учнів до екзамену. Книга допоможе учням 11 класу підготуватися до державної підсумкової атестації з англійської мови. Теми можуть бути також використані під час підготовки до уроків у 9-11 класах загальноосвітніх шкіл.

ДПА 2014. Історія України. Відповіді на питання білетів. 9 клас 9 класс История Украины (укр.)

Посібник складено відповідно до переліку білетів з історії України для 9 класу, вміщеному в додаток 2 до листа МОН України № 1/9-115 від 14.02.14 року "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах в 2013/2014 навчальному році". Він допоможе учням систематизувати набуті знання й ефективно підготуватися до державної підсумкової атестації з історії України. У посібнику також наведені регіональні додатки (інформаційний матеріал) для всіх областей та АР Крим. До посібника пропонується безкоштовний додаток, що містить теоретичний мінімум. Призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів історії.

ДПА 2014. Біологія. Відповіді до всіх завдань. 11 клас 11 класс Биология (укр.)

Посібник містить відповіді до всіх завдань "Збірника завдань для державної підсумкової атестації з біології. 11 клас" (автори Фіцайло С.П., Скрипник Н.В., Мердух І.І., Мірна Л. П., Соболь В.І.). До завдань відкритого типу подані повні відповіді. Додатково пропонується словник термінів. Посібник призначений для підготовки до державної підсумкової атестації з біології.

ДПА 2014. Географія. Відповіді до всіх завдань. 9 клас (шпаргалка) 9 класс География (укр.)

Посібник містить відповіді до всіх завдань "Збірника завдань для державної підсумкової атестації з географії. 9 клас" (автори Р.В. Гладковський, А.І. Довгань, Л.Б.Паламарчук, В.В. Совенко). Посібник побудований за таким принципом: номер варіанта контрольної роботи, правильні відповіді на тестові завдання із коментарями (у разі необхідності) та розгорнута відповідь на творчі завдання. Крім того, у посібнику наведені картосхеми із виконаними завданнями. Посібник призначений для учнів та вчителів.

Категорія: ГДЗ | Додав: Admin2004 (04.04.2014)
Переглядів: 989 | Теги: экзамены 2014, Державна підсумкова атестація ДПА 2, Украина в российском сознании. Нико | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Категорії розділу
ГДЗ [63]
Скачайте Готовые Домашние Задания с помощью нашего сайта. Весь материал и файлы вы можете скачивать бесплатно, и без смс!
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Как вам новый дизайн сайта?
Всього відповідей: 4
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Материалы предоставленные на сайте являются собственностью их авторов. © 2019.
Створити безкоштовний сайт на uCoz